10 rzeczy, które denerwują Cię w klubach

Niektórzy lubią bardziej, inni mniej, i choć należę do tych drugich, to zdarza się i mnie. Siedzimy ze znajomymi, wszyscy chcą na miasto – no dobra, to chodźmy, wejdziemy, potańczymy i wypijemy po piwie. Tyle teorii. A jak to wygląda w praktyce?

 

1. Piwo w knajpie? Wchodź, wybierz stolik, kelnerka zaraz podejdzie, możecie siedzieć, rozmawiać.

Piwo w klubie? Spokojnie, czekaj. Najpierw kolejka do wejścia. Potem druga do szatni. Nie wpuścimy Cię w płaszczu bo jest cieplutko i się ugotujesz. Szczególnie stojąc w kolejce do baru.

 

2. Promotor obiecał Ci darmowe wejście? Jasne, tylko problem w tym, że nie wyglądasz, jakbyś miał zostawić dużo na barze. Dlatego darmowe wejście było do drugiej, już mamy 2:03. Także weź rzuć dyszką.

 

3. Zobaczyłeś fajną dziewczynę / starego kumpla i chcesz pogadać? Nie w środku. Wszyscy muszą słyszeć wyraźnie muzykę, więc jest trochę głośno. Weźcie po piwie i pogadajcie na zewnątrz.

Żartowałem – nie wolno wyjść z piwem.

Chcecie wrócić do środka? Panowie, nie kojarzę Was. Proszę po dyszce.

 

4. W końcu leci piosenka, do której da się ruszać? I nawet wczułeś się w rytm? Sorry, ale za 30 sekund będzie inna – nasz DJ, Krzysztof, taki miks zrobił, rozumiesz.

 

5. Więc pochodziłaś trochę na sambę i wiesz jak pokręcić tyłkiem? Super, akurat moi kumple tu stoją. Trochę wstydliwi, i nie tańczą, ale na pewno będą patrzeć. Kręć do woli.

 

6. Spokojnie, mamy miejsce dla palących. Tu, po prawej, wydzieliliśmy salę dla 30 osób. Cztery metry kwadratowe. Skończyły Ci się fajki? Nie potrzebujesz. Wystarczą opary.

 

7. Słucham? Że niby zbyt tłoczno i moglibyśmy już nie wpuszczać ludzi? Nie zmieści się więcej? Challenge Accepted.

 

8. Czyli popchnąłeś tamtego gościa bo klepnął Twoją dziewczynę po tyłku? Spokojnie. Mamy wystarczająco ochroniarzy i na niego, i na Ciebie. I na dziewczynę.

 

9. Kibel jest brudny? Stary, jak byłem na Woodstocku w 2007, to był brudny. Pojedź, zobaczysz.

 

10. Jesteś tysięczną osobą, która polubiła nasz fanpage – wygrywasz flaszkę! Całkowicie za darmo. Zapraszamy na 20, przygotuj 5zł na szatnie, 40zł na coś do przepicia. Aha, i na wejście. Dyszkę.

The following two tabs change content below.

Michał, The Consumer Show

Miłośnik psychologii, fanatyk sportów ekstremalnych. Lubi uczyć się, jak lepiej funkcjonować na co dzień, zarówno w sferze psychicznej jak i fizycznej. A jeszcze bardziej lubi o tym pisać.